(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Adalar Böcek İlaçlama

Adalar, dokuz adadan oluşan İstanbul’un ilçesidir. Dokuz ada arasındaki en büyük olanı adından da anlaşılacağı üzere Büyük Ada dır. Yüzölçümü beş kilometrenin üstünde olan bu adanın Maltepe sahiline uzaklığı iki kilometreden biraz fazladır. Büyük ada aynı zamanda adaların merkez kısmıdır ve belediye binası ile ilçeye ait diğer kamu kuruluşları bu adada bulunmaktadır.

istanbul adalar ilçesiAdalar, yeryüzü tabakalarının birbiri ile çarpıştığında oluşan kuvvet ile tabaka uçlarının yukarı doğru yönelmesi sonucu meydana gelmişlerdir. Deprem bölgesinde yer alan, aslen yeryüzü çatlağı olan marmara denizi üzerinde bulunan fay hatları adalar ilçesine çok yakın geçmektedir. İlçe birçok deprem görmüş olmasına karşın beton ve ahşap yapıları eski mimarlar tarafından çok dayanıklı yapıldığından İstanbul kadar yıkıma uğramamıştır.

Adalar haşereler için uygun iklime sahip olması ve doğal habitatı bozulmadığı için bahçelerde, kırlık alanlarda bulunan haşereler adayı paylaşan ev sahiplerine zorluk çıkartabilmektedirler. Nemli havası ve karaya göre nispeten sıcak atmosferi ile özellikle gıda bulunan alanlarda hamam böceği için eşsiz bir ortam oluşabilmektedir.

Dharma ilaçlama olarak adalar ilçesinde Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Yassıada, Sivriada, Kaşıkadası, Sedefadası ve Tavşanadası üzerinde tüm mahallelerde ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Posted in Şirketi • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment