(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ilçeleri ile komşu bir ilçesidir. 2008 yılına dek Kadıköy’e bağlı olan Ataşehir 2008’de bağımsız bir ilçe olmuştur. Ataşehir ilçesi 25,84 km²’lik bir alan içinde, 396 bin nüfusa ve toplam 17 mahalleye sahiptir. Hem büyük inşaat devlerinin yatırım haline gelen hem de geniş iş olanaklarının bulunduğu ilçe gün geçtikçe gelişmekte.
atasehirAlışveriş merkezleri, iş plazaları, eğlence mekanları, toplu konutları ve tüm hizmetleriyle gelişmiş bir ile yakışır gelişmiş bir ilçe olmuştur. Ulaşım açısından her imkana sahiptir ve çoğu ilçeye ulaşımı çok kolaydır. Metropol İstanbul projesini kapsadığı için bir o kadar popüler hale gelmiştir. Park ve bisiklet alanları, ormanı, yeşil alanları ve doğal çevreleri ile Ataşehir sakinleri halinden memnun. Tabii bu alanların güzelliği kadar, haşere, böcek ve sinekleri çekmesi de kaçınılmaz oluyor. Bu sorunları biz Dharma İlaçlama olarak kökünden çözmek çin varız. Siz parklarda, bahçelerde hatta evinizde özellikle yaz aylarında rahatça serinlerken, eve kapanmadan ve mis gibi havanın tadını çıkarırken, bu haşere, sinek ve böceklerin sizi rahatsız etmesini önlüyoruz. Dharma İlaçlama, her tür haşere, böcek ve sinek gibi zararlılar için etkin çözümleri sizin için sunmaktadır. Yoğun gelişmelerle birlikte nüfusu da artan Ataşehir kalabalık bir metropol ilçesine dönüşmüştür. Bu gelişimle birlikte artan çevre kirliliği için Ataşehir Belediyesi birtakım önlemler almakta, halkı bilinçlendirmekte ve çevre temizliği kampanyaları yürütmektedir. En son esnaflara dağıtılan plastik kapak toplama ve plastik çöp ve poşetleri önleme kampanyaları ile çevreye duyarlı bir ilçe olduğunu kanıtlamıştır. Tabii ki doğadan gelen haşereler kimsenin suçu değildir. Fakat bu alanları rahatça kullanabilmek için ilaçlamanın profesyonel bir şirket tarafından yapılması gerekir. En etkin ve temiz sonuçları almak için Dharma İlaçlama Firması sizinle. Bir telefon kadar uzak, her ilçede ve her yere ulaşacak kadar yakın. Ayrıca Ataşehir ilçesi, yoğun tempoda kendinize bir mola vermeniz için gidebileceğiniz Adalar ilçesine de çok yakın. Çağdaş kentleşmenin simgesi Ataşehir gayrimenkul alanındaki gelişmeleri ile çevresine de örnek oldu. Marmara depreminden sonra talep patlamasının yaşandığı Ataşehir, çevresinde gelişen yeni yerleşimleri de etkiledi. Komşu semt ve ilçelerin hatları buraya bağlandı ve günümüzde şimdiki yepyeni halini aldı. Ataşehir sakinleri şimdi çok mutlu. Siz de hanenizin ve yaşadığınız yerlerin güveni için Dharma İlaçlama şirketini arayın, bu güzelliğin tadını çıkarın.

Posted in Şirketi • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment