(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar ilçesi, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan bir ilçesidir. Küçükçekmece Gölü ve ilçesi ile Marmara Denizi tarafından çevrelenmiştir. İstanbul’a 27 km uzaklıktadır. Toplam 10 mahalleye ve 41,85 km2 yüzölçümüne sahiptir. Nüfusu 395 bindir. Avcılar’da sanayi, ticaret ve eğlence – dinlenme tesisleri yaygınlaşmıştır ve bölge ekonomisini şekillendirmektedir.  İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü yer alır. Bu yüzden genç ve üniversiteli kesim yoğunluktadır.

Avcılar

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri burada olduğundan eğitim hayatı ön plandadır. Kampüste Mühendislik, Veterinerlik, İşletme Fakülteleri, Teknik Bilimler Yüksek Okulu bulunmaktadır. Kültürel anlamda pek çok radyo ve gazete ilçede yer alır. İnsan haklarına, yardımseverliğe, sağlığa, eğitime, sosyalliğe ve pek çok manevi değere önem veren Avcılar Belediyesi, çeşitli hayır amaçlı kampanya ve çalışmaları ile çevre ilçelere örnek olmuştur. Yine eski yıllarda göçmen evleri ve binaları burada kurulmuştur. Pek çok Rum vatandaşa ev sahipliği yapmıştır. Köylülerin sattıkları arazilerin yerini büyük alanlar almış ve şimdiki geniş alanlara yayılan Avcılar ilçesi tam anlamıyla şekillenmiştir. Firuzköy civarında sanayi tesisleri çoğalmış ve genişleyen bu yolun önemi arttıkça Avrupa’ya bağlanan bir yola dönüştürülmüştür. Eski dönemde Bakırköy ilçesine bağlı iken, 1987 Küçükçekmece ilçesine bağlanan ilçe bugünkü halini 1992 yılında almıştır. Tem Otoyolu ile İstanbul ilçe sınırları içerisinden yolları geçmektedir. Esenyurt, Başakşehir, Marmara Denizi ve Küçükçekmece ilçeleri ile komşudur. Gelişen inşaat sektörü ile nüfus artmaktadır. Eğitime önem vermekte olan ilçede okuma yazma kursları düzenlenir. Gazete ve dergiler yer almaktadır. Sinema, tiyatro, stadyum, alışveriş merkezlerine sahip sosyal ve canlı bir ilçedir. Fakat artan kalabalık nüfus, park ve bahçeler, su birikintileri, yeşil doğal alanlar derken böcek, sinek ve haşereler de insanların en büyük dertlerinden biridir. Özellikle yaz aylarında evden dışarı bile çıkartmayan sivrisinekler için büyük çözümler üretilmelidir. Dharma Haşere ve Böcek İlaçlama Firması olarak biz, sizin her an yanınızdayız. Size bir telefon kadar yakınız. En etkili çözüm için bizi arayın ve her mevsimi rahatça istediğiniz alanda bulunarak geçirin. Avcılar ilçesinin her semti, her mahallesi, her alanında hizmet vermekteyiz. Geniş kapsamlı ilaçlama firması aramaya son. Artık yanınızda her zaman Dharma İlaçlama olacak. Haşreler, sinekler ve böcekler için uygun iklim şartlarını taşıyan İstanbul’da, her ilçeden yardım çağrınızı bekliyoruz.

Posted in Şirketi • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment