Bağcılar haşere ilaçlama hizmetinde kesin çözümler, fare ilaçlatmak, pire ilaçlamak, kene ilaçlaması, hamam böceği ilaçlama hizmetlerinde profesyonel kadro ile tek seferde çözüm. Bağcılar ilçesinde tüm mahallelerde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bağcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve İstanbul ilçeleri arasında en yükek nüfus yoğunluğuna sahip ilçesidir. Ciddi oranda diğer il ve ilçelerden göç alarak bu hale gelmiştir. Gelişen nüfusla birlikte ekonomik ve sosyal durumu da geliştirilemtedir. Toplam 127 km2 yüzölçümüne ve 750 bin nüfusa sahiptir. Bağcılar ilçesi önce Bakırköy’e bağlıydı. 1992 yılında ise ilçe olmuştur. 1992’de ilçe olmasından önce oldukça fazla göç aldığı ve çarpık kentleşmenin olmasından ötürü ve çayırlık alanların fazla olmasından dolayı günümüzde modernleşmiş yepyeni bir ilçe olmasına rağmen, haşere sayısı da hatırı sayılır derecededir. Şehirleşme sonucu bağcılık bitmeye başlasa da son çeyreğe kadar yeşil bağ adını hala kullanan Bağcılar da, hem yeşil ve doğal alanların fazlalığı hem de bağcılık yapılmasından ötürü böcek, sinek gibi haşereler yer almaktadır. Düzenli ilaçlamaların çevrede ortak alanlarda, çayırlık alanlarda ve hanelerde yapılması sağlık ve rahatlık açısından önem taşımaktadır. Dharma İlaçlama, bu noktada devreye giriyor. Bağcılar ilçesinde her konut, site, yapı ve alanda haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren Dharma İlaçlama Şirketi ile rahat edeceksiniz.

bağcılarBağcılar, Bahçelievler, Küçükçekmece, Başakşehir, Güngören, Esenler ilçeleri ile çevrilidir. Tem Otoyolu bağlantısı vardır. Denize kıyısı yoktur. Denizden 50 ila 130 metre yüksekte konumlanmıştır. Düz ve dalgalı bir alana yayılmıştır. Tekstilkent ve İstoç önemli merkezleridir ve tekstil önemli bir iş koludur. Küçük işletmeler ve basın merkezleri ilçenin hayat damarlarından biridir. Göç aldığından hızlıca kalabalıklaşmış ve çarpık kentleşme oluşmuştur. En son gelişmeler metro inşaati ile Güneşi’nin Bağcılar’dan ayrılmasıdır. Aktif nüfusun üçte biri genç nüfustur. Toplamda 20 mahalle, 1 devlet hastanesi, 22 lisesi vardır. Eğitim ve kültüre önem verilmekte, sinema, tiyatro, halk kütüphaneleri bulunmaktadır. Birçok önemli tarihi esere ev sahipliği yapan ilçede, kültürel ve eğitimsel çalışmalar da hızlanmıştır. Park ve bahçelerin sayısı artırılmış, 150 binden fazla ağaç dikilerek, daha yeşil ve temiz bir çevre kazandırılmıştır. Bunun beraberinde getirdiği sinek ve böcekler için Dharma Böcek İlaçlama olarak her zaman yanınızdayız. Güvenli ve garantili sonuç için bizi arayın. Bağcılar ilçesinde ve tüm İstanbul ilçelerinde aralıksız hizmet vermekteyiz. Önemli bir geçiş yolu özelliğine sahip Bağcılar ilçesinde haşrelerin fazla olmasının nedenlerinden biri de, kimyasal atıklar ve dere ile akarsuların taşması sonucu su birikintileri ve kirliliktir.

İstanbul Bağcılar ilçesinde Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevziçakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, Istoç Otomat, İnönü, İstoç, Kazımkarabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Yıldıztepe, Yüzyıl mahallelerinde günün her saati hizmet vermekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir