Bahçelievler Böcek İlaçlama, Bahçelievler ilçesinde haşere ilaçlama servisimiz haftanın yedi günü yirmidört saat hizmet vermektedir.

Bahçelievler, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan, Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar ve Güngören ile komşu bir ilçesidir. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. 11 mahallesi vardır ve bu mahalleler genelde adres ve yer belirtirken kullanılan ana semtleridir. Kocasinan ve Yenibosna 1950lere kadar köydü ve bu tarihten itibaren buralar Bahçelievler’e bağlı mahalle ve semtler haline gelmiştir. Bakırköy karayolunun uzantısıyla birleşen alanda yer alır. 1917 yıllarında bugünkü Bulgaristan, Yunanistan, Yugoslavya gibi ülkelerin Osmanlı yönetiminden çıkması sonucu o bölgelerde yaşayan Türk kökenli Osmanlı yurttaşlarının Türkiye’ye göçü nedeniyle ağırlıkta Yenibosna ve Kocasinan köylerine yerleştirilmiş. Tarım ve hayvancılık bu bölgenin yaşam kaynağı olmuştur. Bahçelievler ilçe olduğundan itibaren komşu ilçeleri gibi nüfus artışı yaşamıştır halen da yaşamaktadır. Yüzölçümü 16,7 km2 kadar olsa da toplam nüfusu 601 bin civarıdır. Çeşmeler, köşkler ve kasırlar gibi tarihi eserlere sahip olan ilçe, sanayi sitesi, restoran ve alışveriş merkezleri ve kuyumcukent gibi noktaları ile ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş bir ilçedir. Eğitime önem vermesi, 5 farklı üniversite kampüslerinin burada yer almasından ve öğrenci fazlalığından ortaya çıkar.

bahçelievler

Bahçelievler ilçesinde tüm semtlerde baş edilemeyen haşerelerde Dharma İlçalama kesin ve garantili çözüm sunuyor. İlaçlama konusunda en iyi firmalardan biri olarak her zaman size hizmet vermeye hazır eğitimli kadromuz ile günün her anında bize ulaşabilirsiniz. Önemli kuruluşlardan İhlas Holding, Zaman Gazetesi, TGRT Haber, Türkiye Gazetesi ve İstanbul Vizyon Park ilçede yer alır. İlk kola fabrikası Coca Cola İncirli’de yer almaktadır. Eski fabrika günümüzde de Bahçelievler’de boş olarak durmaktadır. Sağlık hizmetlerinde de sürekli yeni hastane ve sağlık kuruluşu hizmete girmektedir. Ulaşımda; havalimanı metro hattı ile Kabataş tramvay hattı bölge halkı açısından oldukça verimlidir. Pek çok ilçeye ve bölgeye metrobüs ve iett otobüs hattı da mevcuttur. Yeni spor kompleksleri, kültür binaları ve park gezi alanları projeleri ile bölge halkı rahat etmekte ilçe kalkınmaktadır. Fakat mevcut olan ve yeni yapılan yeşil park ve gezi alanları nedeniyle haşere, böcek ve sinek gibi zararlıların sayısı da artmaktadır. Belediye hizmetleri olarak ilçe ilaçlamasına önem verilse de, konutlarda, park ve bahçelerde özellikle de yaz aylarında bu haşereler insan sağlığına ve huzuruna engel oluyor. Dharma Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketi sizi her zaman haşerelerden koruyor ve bir telefon kadar yakınınızda.

Bahçelievler ilçesinde Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer Mahalleleri olmak üzere Yayla semtinde de hizmet vermekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir