Bahçelievler, İstanbul’un Cumhuriyet dönemi sonrası kurulan ilçelerinden birisidir. Bahçelievler ilçesi ilk kurulduğunda nüfus yoğunluğu çok az olmasına karşın 1980 ile 1990 arasında çok büyük bir nüfus patlaması yaşamış ve özellikle Anadolu’dan büyük göçler almıştır.

bahçelievler böcek ilaçlamaDharma olarak İstanbul’un dört bir yanına yayılmış ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede en hızlı çözümü üretmek için çalışmaktayız. Bahçelievler belediyesi ücretsiz ilaçlama ekipleri sokakları sineklerden korumak üzere ilaçlamaktadır. Fare ve pire için özel formüllü ilaçlama ve istasyonlar kurarak kesin çözüm elde etmekteyiz. Yayla, şirinevler, çamlıkahve başta olmak üzere çalışlar, soğanlı, yenibosna gibi Bahçelievler’e bağlı diğer merkezi noktalarda ilaçlama ekiplerimiz yedi gün yirmidört saat hazır beklemektedir.

Bahçelievler’de ilaçlama hizmeti sonrası özel bir sertifikayı sizlere sunarak ilaçlama yaptırdığınız tarihden itibaren altı ay içerisinde tekrar haşere görülmesi durumunda ikinci ilaçlamayı ücretsiz olarak yapmaktayız.

Çocuklar ve yaşlıların böcek ilaçlarının kokusundan etkilenmemesi için kokusuz ve jel ilaçlama teknolojilerini kullanarak sıfır rahatsızlık yaratarak haşere sorununuza çözüm üretmekteyiz. Bahçelievler’de böcek ilaçlama fiyatları sayfamızdan ilgili formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bahçelievler yerleşim birimi olarak çok eski tarihlerden günümüze kadar kullanılmıştır, savaş zamanlarında ve su hatlarının bölgeye kadar gelmediği dönemlerde evlerin bahçelerine kuyular açılmıştır. Bahçelievler’de yirmi yaşından büyük binaların çoğunun bahçesinde kuyu vardır veya daha sonradan kapatılmıştır. Bu kuyular fare ve kanatlı karınca için uygun üreme ortamı oluşturmuş ve özellikle bahçe katında oturan insanlar için büyük sıkıntılar doğurmaya başlamıştır.

Bahçelievler’de eski apartmanların 19 ağustos depreminde zarar gören noktalarında çatlaklar oluşmuştur ve bu çatlaklar hamam böcekleri tarafından yuva olarak kullanılmaktadır. Bahçelievler’de hizmet veren ilaçlama şirketi Dharma olarak sadece böcek ilaçlama değil haşere ile mücadele alanında hertürlü yardımınıza yedi gün yirmidört saat koşmaktayız.

Kullanılan ilaçlar Bayer marka ve sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına hiçbir zararı olmamakla birlikte hizmetimiz 6 ay boyunca garantili olarak verilmektedir.

Kategoriler: Şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir