Bakırköy ilçesinde böcek ilaçlama firması olarak halk sağlığı alanında hizmet vermekteyiz. Bakırköyde eski ahşap yapıların olması sebebiyle tahta kurdu, hamam böceği, pire ve fare çok sık görülebilmektedir.

Bakırköy, Bahçelievler’e yakın Avrupa Yakası ilçelerinden biridir. Adalet Sarayı ile Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bakırköy’ün önemli simgelerindendir. Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy gibi semtleri sahil, orman, park, gezi yerleri, çay bahçeleri ve düzgün yapıları ve sokakları ile ünlüdür. Ancak diğer ilçelere göre küçük alana sahip olsa da, en kalabalık ilçelerden biridir. Oldukça merkezi ve her yere ulaşım imkanı olan Bakırköy’de, Gençlik Meydanı da en bilinen yerlerden ve çoğu noktanın kesişim yerlerinden biridir. Büyük bir kalabalık bu meydanda akış halindedir, yer altı çarşıları, “fast food” ve lokantalar, mağazalar, kültür merkezi, kitapçılar, sinema, tiyatro, bankalar ve daha birçok dükkan ve mağaza Gençlik Meydanında konumlanır. Ayrıca tren istasyonu da 2 ayrı hattan Bakırköy’den geçer. 15 mahalleye sahip olan ilçe, 32 km2 yüzölçümüne ve 250 bin civarı nüfusa sahiptir. Çatalca, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerine komşudur. Bakırköy 1926’da ilçe olmuştur. Zeytinburnu 1957’de Fatih mahallelerini de alarak Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. 1987’de Küçükçekmece de ayrılarak ilçe olmuştur. 1992’de Bağcılar Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Esenler ve Avcılar da Bakırköy’den ayrılmıştır. Görüldüğü gibi semt sayısı azalsa da günümüzde hala en kalabalık ilçelerden biridir. Bizans döneminde Hebdomon ismiyle anılan Bakırköy, Makriköy isminden sonra 1925’te bugünkü ismini almıştır. Ayastefanos Anlaşması Yeşilköy’de imzalanmıştır ve bölgenin tarihi değeri büyüktür. Türk Hava Yolları Genel Müdürlük binası buradadır. Bakırköy sahili, çarşıları, dondurmacıları, esnafı, çay bahçeleri, bisiklet, park ve yürüyüş alanları ve deniz otobüsü ile marina iskelesiyle boş vakitlerin en güzel değerlendirilebileceği yerlerdendir. İnsanların temiz hava alıp, güneşlenme ve deniz kenarında çay içme ihtiyacı Bakırköy Sahilinde giderilmektedir. Eski Rum ve Ermeni kiliseleri, evleri ve tarihi yapıları halen ilçede yer almaktadır ve bu da ilçeyi değerli ve turistik bir bölgeye dönüştürür. Hala ermeni ve rumların bölgede yaşıyor olmasında ötürü müthiş bir kültürel etkileşim ve komşuluk kültürü devam etmektedir. Galleria, Carousel, Town Center, Capacity ve Marmara Forum gibi AVM’ler bölgede önemli bir sosyal ve ekonomik canlılık yaratmaktadır. Bunların yanında maalesef sahildeki atıklar çevre ilçelerden gelen kirlilik ve yeşil alanların fazla olmasıyla, kötü koku ve sineklerin varlığı da artmıştır. Bakırköy’de de hizmet veren en iyi ilaçlama şirketi Dharma Böcek ve Haşere İlaçlama olarak en kesin sonuçları vaat ediyoruz. Haşere ilaçlaması hizmet almadan önce ilaçlatmak istediğiniz ortamdaki gıda maddelerini kaldırmanız yeterlidir.

Bakırköy ilçesinde Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt semtlerinde özellikle ev, ofis, yalı, apartman, garaj, bahçe ve müstakil konutların ilaçlamasında altı ay Dharma ilaçlama garantisi altındasınız. İlaçlama sonrası sizlere sunulan sertifika ile tekrar böcek görülmesi durumunda ikinci ilaçlamayı ücretsiz olarak yapmaktayız.

bakırköy ilaçlama

Bakırköy, İstanbul’un yüz ölçümü bakımından en geniş ilçelerinden biridir, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük havaalanı olan Atatürk Havaalanı da ilçede bulunmaktadır. Dharma ilaçlama, Florya’da bulunan Atatürk Orman Çiftliği yakınlarında oturanlar için cırcır böceği, uçan karafatma ve bitki biti ilaçlamasını kesin çözümlerle sunmaktadır.

Bakırköy Adliyesi ve Bakırköy Devlet Hastanesi’nde yoğun insan trafiği olmakta, buna bağlı olarak bu gibi noktalarda haşereler çok kolay yayılabilmektedirler. Haşerelerin yayılması aynı zamanda hastalıkların yayılması anlamına geldiğinden devletin böyle noktalarda ilaçlama önlemlerini çok sıkı tutması gerekmektedir.

Bakırköy’de bulunan birçok sinemanın ve kafenin aylık ilaçlama hizmetini çok uygun fiyatlarla alabileceği firmamız aynı zamanda Bakırköy Sanat Merkezi ilaçlamasını da üstlenmiştir.

Eğitimli ve güleryüzlü personelimiz mühendis eşliğinde ilaçlanacak ortamı inceleyerek en uygun çözümü üretmek üzere çalışmaktadır. Kullanılan ilaçların tümü sağlık bakanlığı onaylı “Bayer” marka ilaçlardır ve insanlar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Bakırköy’de bulunan tarihi pasajlar ve yeni alışveriş merkezlerinde birçok firmaya periyodik ilaçlama hizmeti sunan firmamız özellikle gıda işletmelerinde çok titiz ve duyarlı yaklaşmaktadır.

İlçede her yıl 23 nisan günü “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlamalarının yapıldığı Şenlikköy Stadı firmamız tarafından ilaçlanmakta ve gençlerimizin olası bit, kene ve pire ısırığı ile hastalanmaları engellenmektedir.

Periyodik ilaçlama hizmetlerimizde sözleşme dahilindeki zamanlar haricinde görülen bir haşere olduğunda ilaçlamayı ücretsiz olarak yapma taahhütü vermekteyiz. Bakırköy ilçesinde Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba mahallelerine ilaçlama servisimiz vardır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir