Başakşehir Böcek İlaçlama, Başakşehir ilçesinde yedi gün yirmi dört saat boyunca böcek, fare, sivrisinek ve haşere ilaçlama hizmetimiz sürmektedir.

başakşehirBaşakşehir, İstanbul’un Avrupa Yakasında, Arnavutköy, Sultangazi, Esenler, Bağcılar, Küçükçekmece, Avcılar ve Esenyurt ilçeleri ile komşudur. 2008 yılında 3 ilçeden ayrılarak bağımsız bir ilçe olmuştur. Toplam 4 etapta mahallelere ayrılmıştır. Toplam 104,33 km2 yüzölçümüne sahiptir ve geniş alanlara sahiptir. 285 bin civarında nüfusa sahiptir. Çiftlik, baruthane, mağara ve bent Başakşehir’de halen bulunan eski tarihi değerlerdendir. Hastane ve okul sayısı oldukça fazladır ve belediye ile kaymakamlık daireleri bölge halkının ihtiyaçlarını her alanda karşılamaktadır. İlçeye ulaşım Tem Otoyolu ve demir yolu ile yapılır. Tren, metro ve otobüs hatları mevcuttur. İlçede haşere görülme oranı yüksektir çünkü ilçede fazla alan kaplayan ormanlar, bozkır ve çayırlık alanlar fazladır. Sazlıdere vadisinde de bitki çeşitliliği fazladır. Tüm bu etkenlerden ötürü, sinek, böcek ve her nevi haşerenin görülmesi muhtemeldir. Konut ve dış alanlarda Dharma İlaçlama her zaman hizmetinizde ve en etkili kesin sonuç garantidir. Türkiye’nin en büyük yapay göleti Sular Vadisi’nde Bahçeşehir ilçesinde yer alır. Atatürk Olimpiyat Stadı da ilçenin önemli simgelerindendir. En büyük uydu kent projesi olan Kayaşehir projesi de ilçe sınırlarındadır. Bilinen eski adı Azatlık’tır. İsmi o dönemlerde Ermenilerin azat edilmesiyle ilgilidir. Çiftlik arazileri ve boş alanlar zamanla dönüştürülerek günümüzdeki büyük modern site ve binalara çevrilmiştir. Bizans dönemine ait kilise ve kalıntılar ile mağaralar buradadır. Turistik, kültürel ve tarihi değerini bu miraslar canlandırır. İstanbul’un bilinen ilk yerleşim yeri olan Yarımburgaz Bahçeşehir’de yer alır.

Ispartakule Mevkii de Başakşehir’in önemli bir noktasıdır. İstanbul’un Avrupa’ya bağlayan tren yolu buradadır. Bölgede doğal zemin yapısı; Eosen kalkerlerinden oluşmuştur. İlçenin denize kıyısı yoktur. Başakşehir İlçesi’nde sanayi sektörü, ekonomik yapı içinde önemli bir yer tutmaktadır. İkitelli organize sanayi bölgesi ilçenin önemli ekonomi merkezlerindendir. Çalışan kesimin büyük bir kısmı burada iş bulmakta ve ekonomik canlılığa katkı sunmaktadır. Toplu konutlar, alışveriş merkezleri, parklar, doğal alanlar ve düzgün yapı ve yolları ile Başakşehir modern bir ilçe haline gelmiştir. Doğal alanların fazlalığı sebebiyle görülen fare, sinek, böcek gibi tüm haşerelerin ilaçlamasını her ilçede hizmet veren Dharma İlaçlama Şirketi yapmaktadır. Haşerelerden kurtulmak için kesin çözüm sunan Dharma İlaçlama her zaman yanınızda.

Bahçeşehir ilçesi Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepe, Ziya Gökalp, Ayazma, Boğazköy, Hoşdere, Ispartakule, Metrokent, Onurkent mahallelerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir