Bayrampaşa Böcek İlaçlama hizmetinde kesintisiz 7/24 sizlerle olan Dharma İlaçlama Şirketi, fare, sivrisinek, böcek ve her türlü haşere ilaçlamada sizlerin yanında. Açık alanlar ve ev ilaçlamada bir numara Dharma İlaçlama bir telefon kadar yakınınızda.

bayrampaşaBayrampaşa, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Zeytinburnu ve Esenler ilçeleri ile komşu olan bir ilçesidir. Yaklaşık 7 km2’lik bir yüz ölçümüne sahiptir. Dar bir alanda yer alsa da nüfusu 270 bin civarı ile en kalabalık ilçelerden biridir. Bu da çarpık kentleşme sonucunu doğurmuştur. 1927 yıllarında Bulgaristan’dan göç edenlerin yerleştiği Bayrampaşa’da bağcılık, inek yetiştiriciliği ve çiftlikler önemli geçim kaynaklarıydı ve hayatın odak noktasıydı. 1950’lere kadar mesire yeri olarak geçti ve 1954’de Sağmalcılar, Maltepe gibi semtler ile yavaş yavaş gelişmeye başladı ve ilçe olma adımlarını attı. Fabrikalar bölgenin sanayi bölgesi olmasına katkı sağladı. IV. Murat’ın sadrazamı Bayram Paşa’nın burada çiftliği olmasından ötürü, Sağmalcılar Bayrampaşa olarak değişti. 1990’da Eypü’ten ayrılarak ilçe olan Bayrampaşa, Büyük İstanbul Otogarı’na ev sahipliği yapmaktadır. Metro ve otobüs ulaşımda kullanılmaktadır.

Hamam böceği ilaçlatmak istediğiniz ortamda gıda maddelerinin olmaması önemlidir. Hamam böcekleri ilaçlanırken ortamın her noktasını ilaçlamak gerektiğinden dolayı açık yerlerde gıda maddesi bırakmamak gerekir.

Bayrampaşa Cezaevi, Türk Hava Kurumu, camiiler ve tarihi yapıları ile Bayrampaşa bir simge haline gelmiştir. Sanayi ve ticaret önemli ekonomik kaynaklardır. Yeni açılan alışveriş merkezleri, düzenlenen park bahçe, yol ve caddeler ve çeşitli kültürel ve sosyal etkinlikler ve projeler sayesinde Bayrampaşa yepyeni bir hal almıştır. Kene ilaçlaması konusunda uzman ekiplerimiz çözüm vermektedir. Çağın gerektirdiği modern kentleşme sonucu yeni haliyle çevre ilçelerin takdirini kazanmıştır. Forum İstanbul AVM önemli eğlence ve alışveriş merkezidir. 11 mahalleden oluşan ilçede yaşayan insanların okuma yazma oranının yüzde 99 olduğu tahmin edilmektedir. Toplam 12 lisesi bulunmaktadır. 1994’den beri Bayrampaşa’da 25 bin 800 adet ağaç dikilmiştir. 70 adet park yapılmıştır. 572 bin 133 m2 yeşil alan oluşturulmuştur. 21 adet doğala yakın şelale yapılmıştır. Temiz havada sağlıklı bir şekilde yaşamak ve estetik bir görünüm elde etmek amacıyla yapılan bu yeşil alanların tek bir zararı var. O da özellikle sıcak havalarda evlerimize sivrisinek, böcek ve haşerelerin girmesine yol açmasıdır. Profesyonel ve işini iyi yapan bir ilaçlama firması, ev ve açık alanlarda yapacağı kapsamlı ilaçlama ile ilçe halkını bu dertten kurtarabilir. Biz, Dharma Böcek İlaçlama Şirketi olarak, derdinizi kökten çözüyoruz. En etkin çözüm ve profesyonel destek için bizi arayın.

Bayrampaşa ilçesinde bulunan Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Orta, Terazidere, Vatan, Yenidoğan, Yıldırım mahallesinde haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir