Beşiktaş Böcek İlaçlama hizmetinde kesintisiz sizlerle olan Dharma İlaçlama Şirketi, fare, sivrisinek, böcek ve her türlü haşere ilaçlamada sizlerin yanında. Açık alanlar ve ev ilaçlamada bir numara Dharma İlaçlama bir telefon kadar yakınınızda. Beşiktaş ilçesi, Avrupa Yakası’nda Dolmabahçe Sarayı’na ve Beşiktaş İnönü Stadyumu’na ev sahipliği yapar. İstanbul Boğazının başlangıç noktasıdır, uzun bir sahil şeridine ve iskeleye sahiptir. İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alır.

şişliBeşiktaş ilçesi; Şişli, Kağıthane, Beyoğlu ve Sarıyer ilçeleri ile komşudur. Taksim’e 2-3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yüzölçümü 11 m2, sahil uzunluğu 8.375 metre, nüfusu ise 190 bin civarındadır. Barbaros Hayrettin Paşa’nın gemilerini bağlamak için diktirdiği beş taştan adını alan ilçe, günümüzde bile Köyiçi adıyla anılır. Dolmabahçe’den Ortaköy’e uzanan kıyı şeridine sahiptir. Saraylar, müzeler, tarihi yapılar, Yıldız Parkı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Galatasaray Üniversitesi, Kabataş ve Beşiktaş liseleri, Beşiktaş ve Kabataş vapur iskeleleri, tramvay hattı ve daha bir çok simgesi vardır Beşiktaş’ın. Yıldız Sarayı ve Yıldız Teknik Üniversitesi’de Beşiktaş’ın önemli 2 noktasıdır. Toplam 23 mahallesi vardır. 1984’de ayrı bir belediye haline gelmiştir. İlçedeki konut sayısı bir dönem düşmüş ve iş merkezleri yapılmıştır. Nüfusu yoğun olmasa da dalgalanmalar yaşanır. Beşiktaş, Yıldız, Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek gibi tarihi ve cıvıl cıvıl semtlere ev sahipliği yapan Beşiktaş herkesin sevebileceği sıcakkanlı ve misafirperver bir ilçedir. İç kısımda yer alan Nispetiye, Akatlar, Etiler, Konaklar, Levazım ve Kültür mahalleleri de popüler ve modern yerleşim yerlerindendir. İlçenin önemli değerlere sahip olmasının en büyük sebebi, duvarlarında Atatürk tabloları yer alan Yıldız Parkı’nın, Atatürk ve ailesinin yaşamış olduğu evin Beşiktaş’ta yer alması ve Atatürk’ün Dolmabahçe Sarayı’nda önemli bir geçmişi oöması  ve vefatının burada gerçekleşmesidir. Hızlı nüfus artışına rağmen gecekondulaşma ve çarpık kentleşme Beşiktaş’ta görülemez. Kaymakamlık ve belediye birimleri düzgün çalışmakta ve ilçe halkı ile yerli ve yabancı turistlere iyi bir hizmet sunmaktadır. Beşiktaş’ta yaşamak da, gezmek de, gün içinde içinden geçmek de bir ayrıcalıktır. Park, bahçeler, sahil, yeşil alanlar, koruluklar çok güzel olsa da, pire, fare, bit, kene, sinek, böcek ve her türlü haşereyi de beraberinde evlere, alanlara yayar. Düzgün bir ilaçlama ile bu sorunları ortadan kaldırmak mümkündür. Haşere ilaçlama için Dharma İlaçlama her zaman sizlerle. Beşiktaş Dharma İlaçlama ekibimiz sizlerle.

Beşiktaş ilçesinde 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halâskârgazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, Huzur, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Maslak, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla, Bomonti, Çağlayan, Çiftecevizler, Elmadağ, Gülbağ, Kurtuluş, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Pangaltı, Seyrantepe, Sıracevizler, Topağacı, Zincirlikuyu bölgelerinde garantili böcek ilaçlama hizmeti verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir