(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Bina İlaçlama

Apartman, han, iş merkezi gibi tüm bina meskenlerinin düzenli bir şekilde ilaçlanması gerekmektedir. Özellikle bahar ve yaz mevsiminde bu konuya özen gösterilmesi gerekir, çünkü haşerelerin en çok görüldüğü zamanlar bu zamanlardır. Bunun dışında yine belli aralıklar ile yıl boyunca ilaçlama faaliyetleri sürmelidir. Apartman ve sitelerde kemirgen ve böcek gibi haşereler istila halinde yayılmaktadır. Uygun yaşam alanı bulduklarında yuva yapar ve çoğalarak diğer canlılara ve insanlara zarar verirler. Su akarları ve pislikler ile birlikte, yiyecekler veya eşyalarla birlikte de kolayca binalara girerler. Bina içlerinde evlere oldukça büyük zararlar verebilirler. Yiyecek bulduklarında özellikle mutfak ve yemek masası etrafında toplanır hem beslenirler, hem de yiyeceklere mikrop ve dışkı taşıyarak sağlığı tehlikeye atarlar. Büyük lokasyonlu firmalar, apartmanlar, site blokları, iş hanları ve tüm binalarda kapsamlı ve profesyonel bir ilaçlama yaptırmak şarttır.

bina ilaçlamaFareler ve böcekler sitenin evin şirketin kalorifer su ve elektrik sistemine zarar verir. Bina en önemli toplu ve ortak yaşam alanıdır. İnsan ve evcil hayvan sağlığını ciddi anlamda tehdit eden haşerelere karşı önlem alınmaz ise istilaya neden olacak ve zarar oranları artacaktır. Huzur ve güvenlik açısından da bir o kadar olumsuz koşullara neden olurlar. Dharma ilaçlama tarafından profesyonel olarak bina ilaçlaması yapılmaktadır. Fare, karafatma, akrep gibi zararlılardan özellikle ev kadınları korkmaktadır ve evin içinde hatta bina içinde bile kimsenin tahammülü olmayacaktır. Temizlik yapılsa bile en ufak bir yolla binaya sızabilirler. Bu bakımdan apartman ve iş yerlerinde genel alanlar iyice temizlenip, havalandırılmalı ve kontrol edilmelidir. Özellikle yuva yapacakları bodrum ve çatı katları, tavan araları, bahçe gibi bina bölümleri kontrol edilmelidir. Yuva yapacakları noktalar, duvar çatlakları, yer oyukları, karanlık, sakin ve nemli yerler incelenmelidir. İlaçlama sonrasında belli bir zaman sonra yumurtalarının da açılacağı akla getirilmeli ve ilaçlama işlemi tekrarlanmalıdır. Apartman ve site ilaçlaması ev halkı için de daha ekonomik olacaktır. Toplu ve genel bir ilaçlama ile haşerelerin giriş ihtimali de düşürülür. Evlere girmeden önce binanın uygun köşelerinde saklanan ve yuvalanan bu canlılar tedbirsiz ve kolay koşullarda ev içlerine ve insan bedenine kadar ilerleyebilir. Ev ve bina temizliğine de önem verilmelidir çünkü haşereler pis ve tozlu yerlerde daha rahat yaşar ve her yere ilerleyebilir. Binanın kullanılmayan ve az görünen noktaları da sık sık kontrol edilmeli, temizlenip havalandırılmalı ve ilaçlatılmalıdır.

Posted in Hizmetlerimiz • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment