(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Böcek İlaçlama

böcek ilaçlamaDharma ilaçlama olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde %100 garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama sonrası memnun kalınmayan bir durum oluştuğunda ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.

İlaçlama hizmeti özen gerektiren bir iş olup insan sağlığına ve çevreye çok büyük etkileri olabileceğinden uzman ekipler ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

25 yılı aşkın ilaçlama tecrübesi ile halk sağlığı alanında hizmet vermeye devam eden firmamız; periyodik ilaçlama, ev ilaçlama ve ofis ilaçlama hizmetlerinde %25′e varan indirimler sunmaktadır. Özellikle fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlaması ve pire ilaçlaması konusunda kesin sonuç için Dharma!

İlaçlama ekibimize her ay düzenli olarak eğitimler verilmekte, profesyonel ilaçlamanın detayları paylaşılmaktadır. Evinizi emanet edebileceğiniz uzman ekibimiz sorunu belirledikten sonra çözüm için plan üreterek ilaçlama hizmetini vermektedir. Ziraat mühendisi eşliğinde, güleryüzlü ve anlayışlı personelimiz haşere ve böcek ilaçlaması konusunda size bir telefon kadar yakın. ,

İlaçlama fiyatları her semt için aynı olmakla birlikte piyasanın altında fiyatlarla profesyonel ve kesin çözümlü haşere ilaçlaması hizmeti alabilirsiniz.

Posted in Hizmetlerimiz • Tags: , , , Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment