(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama hizmetinde kesintisiz 7/24 sizlerle olan Dharma İlaçlama Şirketi, fare, sivrisinek, böcek ve her türlü haşere ilaçlamada sizlerin yanında. Açık alanlar ve ev ilaçlamada bir numara Dharma İlaçlama bir telefon kadar yakınınızda.

büyükçekmeceBüyükçekmece; İstanbul’un batısında yer alan bir ilçesidir. Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Çatalca, Arnavutköy ve Marmara Denizi ile çevrilidir. Yüz ölçümü toplam 360 km2’dir. Nüfusu 200 bin civarında olan Büyükçekmece, 1987 yılında Çatalca’dan ayrılarak ilçe olmuştur. Büyükçekmece Gölü burada yer alır. Kimi beldeler sınırlarından ayrılırken, Tepecik, Mimarsinan ve Kumburgaz beldelerinin mahalleleri de Büyükçekmece Belediyesi sınırlarına katılmıştır. Türkiye’nin en büyük ve önemli sergi alanı Tüyap buradadır. En büyük TV kulesine sahiptir. Uzun sahil şeridi ile tatilci kesimin tercih bölgelerindendir. Alışveriş merkezleri, çarşıları, doğal gezinti alanları, parkları, otelleri, tiyatroları ve tarihi eserleri ile kendine has yapısını ve karakteristik özelliğini yitirmeyen Büyükçekmece, ulaşım bakımından da gelişmiştir. 3 adet özel üniversiteye sahiptir, kültürel bakımdan bu okulların varlığı öğrenci kesimini buraya çekmiştir. Eğitim düzeyi gelişmiştir. TEM ve D-100 karayolları geçmektedir. Otobüsler, deniz otobüsleri, metrobüs ve metro imkanlarına sahiptir. Çeşmeler, köprüler, camiiler, hanlar, köşkler ve hazuvlar Osmanlı dönemine kadar dayanır ve ilçeye tarihi turistik kültürel değer katar. Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde yurtiçi ve yurtdışından gelen sanatçılara ev sahipliği de yapar. Büyükçekmece plajları tatil zamanı turizmi canlandırmakta ve yaz aylarında güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Yeni yapılan stadyum inşaati, kapalı spor salonu, kadın sağlığı ve mamografi merkezi gibi sağlık projeleri ile halk sağlığı önemi üzerinde durulmaktadır.

Büyükçekmece Gölü’nün yüzölçümü 10 km2dir. Derinliği az olup, bazı yerleri 1 m’den aşağıdır. Denizle bağlantısı kesilerek İstanbul’un içme suyu ihtiyacını karşılamak için baraj gölü haline getirilmiştir. Kimi zaman deniz, göl, su birikintisi gibi yerlerde ihmal sonucu oluşan böcek, sinek ve haşereler kirliliği ve su birikintilerini çok sever ve yeşil alanlar ile su kenarlarından evlere, bahçelere, ortak alanlara kadar gelebilirler. Profesyonel bir ilaçlama ekibi ile bu sorunlara kesin çözüm getirmek mümkündür. Biz, Dharma Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketi olarak, tüm kanatlılar, haşere ve böceklerden sizi kesin çözüm sunarak kurtarmayı hedefledik. Garantili sonuçlar için Büyükçekmece’de her mahalle ve semtte hizmet veren Dharma İlaçlama, hayatınızı kolaylaştırıyor. Size sadece bir telefon kadar yakınız.

Büyükçekmece ilçesinde 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Celaliye, Cumhuriyet, Çakmaklı, Dizdariye, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç, Kumburgaz, Mimarsinan, Muratbey, Muratçeşme, Pınartepe, Türkoba, Ulus, Yenimahalle mahallelerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Posted in Şirketi • Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment