Bildiğimiz gibi dış mekanlarda da var olan haşerelere iç mekanlarda daha sık rastlanıyor. Üstelik ev ortamında daha çok vakit geçirdiğimiz için, bebek ile çocuk bulunma ihtimaline karşı ev içindeki haşereler daha riskli olabilmektedir.

ev

Profesyonel ev ilaçlama ekibi tarafından tam kapsamlı olarak gerekli ilaçlama zamanında yapılıyor. Böcek, sinek ve her türlü haşereye karşı ilaçlama firmaları insanları korumakla görevlidir. Bu haşerelerin çıkış, giriş noktaları ile üreme, yuva noktaları önce tespit edilmeli, düzenli olarak ev havalandırılmalı, periyodik olarak temizlenmelidir. Özellikle az kullanılan karanlık, boş odalar iyice kontrol edilmelidir. Genelde haşereler görünmeyen yerlerde, yatak altı, gardırop dibi, duvar oyukları, kalorifer petekleri, bodrum veya çatı katı gibi yerlerde gizlendikleri için buraların tespiti, ilaçlanması da önemlidir. Dharma ilaçlama firması olarak evinizde tüm olası tehditlere karşı güvenlik önlemleri almaktayız. Bit, pire, kene, sivrisinek, karafatma, mite, akrep, karınca, hamam böceği gibi canlılar insan, hayvan sağlığına zarar verir. Evde yaşayan küçük çocuk, bebek, yaşlı veya hasta kişiler varsa özellikle bu canlılar risk taşır. Pis ortamlarda ve lağımlarda dolaştıkları için tifo, sıtma, astım, alerji, humma gibi ve daha fazla ciddi hastalıkların mikrobunu insanlara ve evcil hayvanlara taşırlar. Yaz, bahar aylarında havalar ısınırken ortaya çıkmaya başlayan haşereler konut sakinlerini rahatsız etmektedir. Apartmanda yaşayanlar dahil olmak üzere özellikle müstakil, ahşap evler ile bodrum, bahçe katı dairelerinde gün yüzüne daha sık çıkmaktadırlar.

Profesyonel bir ilaçlama şirketi, her haşereye ayrı, uygun ilacı, tekniği kullanarak kesin ve garantili çözümler sunmaktadır. İşinde eğitimli, bilgili, deneyimli olan ilaçlama firması ekipleri ile bu tehlikelerden korunmak da kurtulmak da kesin olarak mümkündür. 7 gün 24 saat boyunca bir telefon kadar size yakın olan ilaçlama firmaları kesintisiz hizmet sunar. Eşyalara maddi zarar vermelerinin yanı sıra, yiyecek gibi bazı sık kullanılan özel eşyalara bıraktıkları mikrop, virüs, dışkılar ile hayati tehlike de arz ederler. Ayrıca direkt olarak üzerimize konarak, kanımız ve derimiz ile beslenen cinsleri de apayrı boyuttadır. Ölüme kadar götüren bu mikroplar sakat ve felçli de bırakabilir. Bu yüzden bu haşerelerden kurtulmak gerekir. Hiçbirimiz onlarla aynı ortamda yaşamak zorunda değiliz. Ayrıca ilaçlama sonrası da gerekli önlemleri alınmalıdır. İlaçlama ekibinin tavsiyelerine uymak gerekir. İlaçlama ise aralıklı olarak gerektikçe yaptırılmalıdır. Kalıcı, fiziksel mücadele ile ev haşerelerinden kurtulmak mümkündür.

Kategoriler: Hizmetlerimiz

3 yorum

Muzaffer Beşikçi · 17 Haziran 2013 07:17 tarihinde

slm
beşiktaş ortaköy, 140 m2 daire 3 oda 1 salon, parke
içinde yaşayan gönderilen resimdeki böcek olup,
yoğunluk seviyesi çok az
talep:ilaçlanması için koşullarınız nedir (fiyatı
zamanı ve diğer koşulları gibi)
tarafıma bildirilmesi arz.
[email protected]
532 334 66 53

arzu kahveci · 04 Ekim 2016 12:44 tarihinde

Fiyat bildirmenizi rica ediyorum.
5334256281
İnönü Mah. Yaşar Doğu Cad. Asalan Sit. A Blok No:43/9 Küçükçekmece, İstanbul

arzu kahveci · 04 Ekim 2016 12:45 tarihinde

85m2 ev.
5334256281.
İnönü Mah. Yaşar Doğu Cad. Asalan Sit. A Blok No:43/9 Küçükçekmece, İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir