(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama tüm İstanbul genelinde hesaplı fiyatlara, tek ilaçlama ile farelerden kurtulun. Periyodik kontrol ile fare sorununuza son verelim. Dharma ilaçlama olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermekte, sizlere profesyonel çözümler üretmekteyiz. Fare yaşam alanlarının tespiti, kullanılacak haşere ilaçları, kurulacak tuzaklar, bırakılacak yemler ve gerekirse jel ilaçlama hizmetlerimiz ile insan yaşam alanlarından fareleri uzaklaştırmak üzere çalışıyoruz.

Fareler, Dünya üzerindeki koşullara çok iyi uyum sağlamış bu canlı türü, çok farklı hava şartlarında ve koşullarda yaşamını sürdürebilmektedir. Teknolojinin ve dolayısıyla kimya sanayii’nin gelişmesi ile sadece belirlenen canlı türlerine etki edebilen çok kuvvetli zehirler üretildi. Bu zehirler sadece birkaç santimetre boyundaki böcekler, uçan böcekler, kemirgenler veya daha iri hayvanlar için özel olarak üretilmekte, sadece belirlenen canlı türüne etki etmektedir.

Fare İlaçlama

Fare ilaçlamasında birçok firma tarım ilaçları ile mücale etmeye devam etmektedir, tarım ilaçlarının kullanımı yasalara aykırı, insan sağlığına zararlıdır. Bu kurallar sağlık bakanlığı tarafından kesin olarak belirlenmiş ve bir çevçeveye oturtulmuştur. Dharma ilaçlama olarak sağlık bakanlığının onayladığı, insan sağlığına zararı olmayan ve haşereler ile mücadelede etkin sonuçlar üreten ilaçlarımız ile fare ilaçlamasında tam anlamıyla profesyonel çözümler üretmekteyiz. Özel cihazlarımız ile duvar içlerine, kuytu köşelere kadar nüfus eden bu ilaçlar farelerin bulunabileceği tüm yuvalara ve dip noktalara nüfus etmektedir. Fare ilaçlama fiyatları sayfamızdan ev, ofis, depo, fabrika, apartman gibi ilaçlatmak istediğiniz mekanı seçerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
fareFare ilaçlama sadece böcek ilacını ortama dağıtma işi değildir, analiz ve tespit aşamaları olmadan sadece ilaç kullanarak farelerin tümünün yok olmasını bekleyemezsiniz. Birçok ilaçlama firması analiz etmeden, haşere türünü bile tam olarak belirlemeden ilacı ortama yayarak sizlerden para talep etmektedirler. Bu işlemler sonucunda hem paranız, hem zamanınız gideceği gibi, üstelik farelerden de kurtulamadığınızı öğrendiğinizde tekrar ilaçlama yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.
Dharma İlaçlama firması sizlere sadece ilaçlama hizmeti değil, profesyonel haşere analizi, haşere tespiti, periyodik kontroller ve profesyonel çözümler de sunmaktadır.

Fare üremesi, çoğalması çok kısa zamanda meydana gelebilmektedir, ihmal edilen bir ilaçlama hizmeti sonucunda çoğalan fareler ortam sıcaklığına da bağlı olarak 6 ile 10 hafta arasında erişkin fare boyutlarına ulaşırlar. Yılda ortalama 5 defa doğuran dişi fareler bir batımda ortalama 10 adet fare doğururlar. Önemli bir hususu da atlamamak gerekir, fareler hiçbir zaman yalnız olarak yaşamazlar, her zaman sürü olarak yaşar ve çoğalırlar. Eğer yaşam ortamınızda fare gördüyseniz, bu kesinlikle sürünün bir üyesidir.
Fareler insanlık tarihi başladığından beri birçok salgın hastalığın yayılmasında çok önemli etken olmuşlardır. Hızlı olmaları, çabuk çoğalmaları ve hassas koku alma duyuları ile insan gıdalarına ulaşmaları kolay olduğundan, bu yolla hastalığı da çok kolay şekilde dağıtırlar. Özellikle veba, tifüs, verem, kuduz, salmonella, listoriosis gibi hastalıkların ortaçağda yayılmasının ve milyonlarca insana bulaşmasının en büyük etkeni faredir.

Posted in Hizmeti • Tags: , , , , , Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

“Fare İlaçlama” başlığına bir yorum yazılmış

Pingback from Fare İlaçlama
Tarih 07 Mart 2011 saat 08:48

[...] en önemli besin maddesi olan fareler, bu yönleriyle doğal dengeyi de koruyan hayvanlardandır. Fare ilaçlama hizmeti İstanbul’un tüm semtlerinde [...]

Write a comment