(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa ilçesi İstanbul’un nüfus yoğunluğu bakımından en büyük ilçelerinden biridir. Dağlık yapısı, haliç kıyısı ve kentleşmenin yoğun olduğu bölgeleri sayesinde haşereler için uygun ortamlar oluşturabilmektedir. Gaziosmanpaşa’da hamam böceği, fare ve pire sık sık görülebilmekte ve bölgeye bağlı ekiplerimiz tarafından titizlikle arındırılmaktadır.

gaziosmanpaşaHaşerelerden arındırma işlemi yılların tecrübesine sahip firmamız, uzman kadrosu tarafından sağlık bakanlığı onaylı “Bayer” ve “BASF” marka ilaçlar kullanmaktadır. Gaziosmanpaşa’da ilaçlama hizmeti aldığınız evinizde daha sonra dışarıdan girebilecek haşerelerin görünmesi durumunda sizleri madur etmemek için gerekli durumlarda ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz.

Jel ilaçlama hizmetimiz ile ilaçlama sonrasında mekan dışından içeri gelebilecek haşerelerin bırakılan jel yemler ile yok edilmesi amaçlanmaktadır. Jel ilaçlama fiyatları sayfamızdan Gaziosmanpaşa ilçesindeki uygun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Jel ilaçlar insan sağlığına zararsız ve gözle görülemeyen noktalara sıkıldığından sizler için hiçbir sorun teşkil etmeyeceklerdir.

Kokusuz ilaçlama özellikle evinde yatalak hastası bulunan veya evini terk etmeyen istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kokusuz ilaçlama hizmetinde yıllardır edindiğimiz tecrübeye göre her ne kadar kaliteli ilaçlar olursa olsun kokulu ilaçlama kadar etkili olamamaktadır, bu nedenle kokusuz ilaçlamayı çok gerekli görmediğiniz durumlarda tercih etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Kullandığımız özel ekipmanlar böcek ilacını sprey etkisi ile püskürtmenin yanı sıra ilacı buğarlı bir şekilde duvar içlerine kadar nüfus edeceğinden emin olunarak püskürtmektedir. Dharma ilaçlama personeli sizlerin haşere sorunlarınıza kesin ve net çözümler üretmenin yanı sıra haşerelerin üreme noktalarını, evinize, iş yerinize giriş noktalarını da tespit ederek ilerideki olası bir haşere istilasını önlemek için sizlere yardımcı olacak ve evinizin altı ay boyunca güvencemiz altında olduğunu bildiren bir sertifikayı ilaçlama sonrası sizlere sunacaklardır.

Posted in Şirketi • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment