Gemi İlaçlama periyodik olarak yapılması gereken bir uygulamadır, çünkü gemilerin motorları tarafından üretilen ısı ve suda olduklarından dolayı oluşan nem yüzünden birçok haşere için üremesine, yaşamasına uygun koşullar oluşmaktadır. Yük gemilerinde, ambarlarda taşınan gıdalar ve farklı ortamlardan gelen tropik böcekler gemilerde çok çabuk üreyebilmekte ve insan sağlığını tehdit edebilmektedir.

gemi ilaçlamaGemi mutfaklarının ilaçlanması mürettebatın sağlığı için çok önemli olmaktadır. Özellikle insan sağlığına hiçbir zararı olmayan sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile bu istenmeyen haşerelerden kurtulabilmenin en güzel yolu bizler ile irtibata geçerek uygun fiyatlara profesyonel böcek ilaçlama çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gemilerin karanlık, rutubetli ve sıcak olan makine dairelerine yakın noktalarında haşerelerin üremesi için çok uygun ortamlar oluşabilmektedir. Tahtakurdu gibi çok zararlı haşerelerin gemilerin vernikten arınmış tahta yüzeylerine girerek içten kemirebilmekte ve yapısal sorunlar oluşturabilmektedirler.

Dharma ilaçlama olarak gemi, yat, konteyner, kuru yük gemileri ve balıkçı teknelerinde ilaçlama yaparak hareşe sorununuza çözüm üretiyoruz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir