(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama periyodik olarak yapılması gereken bir uygulamadır, çünkü gemilerin motorları tarafından üretilen ısı ve suda olduklarından dolayı oluşan nem yüzünden birçok haşere için üremesine, yaşamasına uygun koşullar oluşmaktadır. Yük gemilerinde, ambarlarda taşınan gıdalar ve farklı ortamlardan gelen tropik böcekler gemilerde çok çabuk üreyebilmekte ve insan sağlığını tehdit edebilmektedir.

gemi ilaçlamaGemi mutfaklarının ilaçlanması mürettebatın sağlığı için çok önemli olmaktadır. Özellikle insan sağlığına hiçbir zararı olmayan sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile bu istenmeyen haşerelerden kurtulabilmenin en güzel yolu bizler ile irtibata geçerek uygun fiyatlara profesyonel böcek ilaçlama çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gemilerin karanlık, rutubetli ve sıcak olan makine dairelerine yakın noktalarında haşerelerin üremesi için çok uygun ortamlar oluşabilmektedir. Tahtakurdu gibi çok zararlı haşerelerin gemilerin vernikten arınmış tahta yüzeylerine girerek içten kemirebilmekte ve yapısal sorunlar oluşturabilmektedirler.

Dharma ilaçlama olarak gemi, yat, konteyner, kuru yük gemileri ve balıkçı teknelerinde ilaçlama yaparak hareşe sorununuza çözüm üretiyoruz.

Posted in Hizmetlerimiz • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment