(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

İlaçlama Şirketi

Dharma ilaçlama olarak ilaçlama şirketleri arasındaki farkımız sizlerin haşere sorununa çözüm üretmediğimiz sürece bir ücret talep etmememizdir. İlaçlama yapıldıktan sonra ofis, ev, apartman gibi ortamlarda tekrar haşere görülmesi durumunda ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Haşereler gıdaları bulmak iyidirler ve barınak bularak bu gıdaları saklamakta ustadırlar, haşereler evlere ve yaşam koşullarına göre kendilerine özel adaptasyonlar geliştirirler.
Haşereleri mücadeleci yapan en büyük etken haşerelerin her türlü yaşam koşuluna göre kendilerini sıradışı evrimleştirmeleridir.

Unutmayınız, etkili haşere mücadelesi bir kerelik değil uzun süreli bir işlemdir. Dharma’ya özgü yaklaşımlar ile bu döngü üç ana başlıktan meydana gelmektedir.

1. Analiz : Kapsamlı Denetim, haşere tespiti ve yapısal koşulların incelenmesi.
2. Uygulama : Kimyasal seçimi, İlaçlama veya Yemleme.
3. Gözlemleme : Belirli aralıklarla haşere aktivitesini gözlemleyerek notlar almak ve gerekli durumlarda tekrar analiz yapılması.

Posted in Haşere • • Sayfa Başına Dön

Dharma ilaçlama sizlerin yorumlarına ve önerilerine çok önem vermektedir. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar aldığımız her iş bizlere yeni bir deneyim kazandırmıştır. Çalışanlarımızın eğitimlerine sürekli devam etmekte ve teknolojik gelişmeleri zamanında yakalayarak uygulamaktayız. Müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesini sağlamak en önemli görevimizdir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ilaçlama hizmetinde verdiğimiz güvendir. Bizlerden aldığınız ilaçlama deneyimlerini paylaşarak hizmetimizin daha kaliteli, daha verimli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ekleyeceğiniz bir yorum ile olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirerek ilaçlama adına çıktığımız bu yolda tavsiyeleriniz ile bizlere yön verebilirsiniz.

Write a comment