Şişli’de böcek ilaçlama firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Yedi gün, yirmidört saat kesintisiz haşere ilaçlaması hizmeti alabilmeniz için bir telefon kadar yakında olan Dharma ilaçlama ekibi ile garantili böcek ilaçlatmak çok kolay.

Şişli, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerinden biridir. 28 mahallesi ile hizmet veren ilçe 30 km2’lik bir alanda kuruludur ve toplam nüfusu 320 bin civarındadır. 1954’de ilçe olmuştur. Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Kağıthane ve Beyoğlu ilçeleri ile komşudur. En son olarak yapılan bir düzenleme ile 2012 yılında, Huzur, Maslak ve Ayazağa mahalleleri daha yakın olması nedeni ile Sarıyer ilçesine katılmıştır. Son durumda 25 mahalleye sahiptir. Büyükdere Caddesi’ne bağlantısı vardır. Denize kıyısı olmayan Şişli, oldukça merkezidir ve ulaşım imkanları geniştir. Adının yükseltisi fazla olmasından ve zamanında burada şişçilerin yaşamış olmasından aldığı söylenir. En eski mahallesi Kurtuluş’tur. Günümüzde tarihi değeri olan ve eski yerleşimlerin görüldüğü semtlerinden biridir.

Şişli ilçesinde tüm mahallelerde kokusuz, garantili haşere ilaçlaması

şişliHarbiye, Pangaltı ve Maçka’ya yayılan yerleşimler ile Şişli gelişmeye adım atmıştır. Bomonti’de bira fabrikası ile Şişli Etfal hastanesinin kuruluşu eski dönemlere rastlar ve ilçenin önemini artırır. Şişli, Çatalca Yarımadası’nın doğu kesiminde yer alır. Çalılık ve ağaçlık gibi yeşil alanlar az da olsa varlığını sürdürür. 8 adet üniversitenin kampüsleri ile bir meslek yüksek okulu Şişli sınırlarındadır. Okur yazar ve kültür oranı çok yüksektir. Özellikle üniversite öğrencilerinin uğrak yerlerindendir ve öğrenci evleri önemli miktarda yer kaplar. Eski Galatasaray Ali Sami Yen Stadı burada kuruluydu. Şimdi Türk Telekom Arena olarak yine ilçe sınırlarında kuruludur. Açık hava tiyatrosu ve tiyatro salonları, çeşitli avm’leri, kongre ve sergi sarayı, otelleri, konser salonu ve tüm aktiviteleri ile çevre ilçelerden halkı kendine çekmektedir. Müzeler, sanat evleri, kültür merkezleri ve kiliseler ile tarihi, kültürel, sanatsal ve turistik önemini bir kez daha kanıtlar. İlçe halkı çok çeşitli etnik kökenlerden oluşmaktadır. Boğaziçi Köprüsü’ne çıkan ana bağlantı ve ara geçiş yollarına sahiptir. Zincirlikuyu, Mecidiyeköy metrobüs ve Taksim ile Sarıyer’e kadar uzanan metro hatları üzerinden geçer. Merkezi konumu insanların buradan sıkça geçmesine ve buraya yerleşmesine katkı sağlar. Birçok çevre ilçe ve semte otobüs bağlantıları bulunur. İş ve finans merkezlerinin en büyüklerinden biri sahip olduğu Mecidiyeköy gibi stratejik semtleri ile Şişli’dir. Oto sanayi tesisi buradadır. Doğu illerinden yoğun bir şekilde göç alır. 1954 yılında Beyoğlu’ndan ayrılarak belediyesine kavuşmuştur. Bazı semtleri de köy statüsünden çıkınca günümüze kadar ilerleyen bir ivme ile gelmiştir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için şişli ilaçlama başlığını takip edebilirsiniz.

Şişli ilçesi 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halâskârgazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, Huzur, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Maslak, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla, Bomonti, Çağlayan, Çiftecevizler, Elmadağ, Gülbağ, Kurtuluş, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Pangaltı, Seyrantepe, Sıracevizler, Topağacı, Zincirlikuyu bölgelerinde haşere ilaçlama hizmeti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir